Relaxační masáž

Patří mezi relaxační techniky působící okamžitě a tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje bolesti, probouzí energii a zotavuje svalstvo.

Bojuje proti stresu a uvolňuje napětí.

30 min (záda+plošky nohou) 450 Kč

60 min (celé tělo) 800 Kč

 

Zdravotní masáž

Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty,které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou) Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu,poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci. Doporučuje se po fyzickém vyčerpání nebo při svalové únavě.

30 min (záda a šíje) 500 Kč

60 min (celé tělo) 900 Kč

 

Masáž aroma svící

Masáž provádí  aroma-svící s vůní, která vyvažuje smysly - vyrovnává tělo i duši . S touto svící si můžete dopřát výjimečný wellness zážitek. Díky spojení jedinečné vůně a jemného světla svíčky se vytvoří jedinečná relaxační atmosféra.

Po rozpuštění dostatečného množství vosku se plamen uhasí a okamžitě je tak k dispozici luxusní, hřejivý masážní přípravek, který se nanáší rukama maséra na vaše tělo.

30 min (záda a šíje) 550 Kč

60 min (celé tělo) 900 Kč

 

Thajská olejová masáž

je považována především za relaxační masáž,která využívá prvky tradiční thajské masáže,tradiční čínské medicíny,indické ajurvédy a speciálních masážních olejů. Použitím pomalých a táhlých hmatů,kombinovaných s protahováním a akupresurou,dochází k odblokování energie v těle,uvolnění kloubů,svalů,šlach,protažení páteře.

60 min (celé tělo) 800 Kč

 

Masáž lávovými kameny

patří mezi nejluxusnější masáže. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku. Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.

45 min (celé tělo) 650 Kč

 

Masáže pro děti

 

Zdravotní relaxační masáž

20 min (záda+plošky nohou) 320 Kč

40 min (celé tělo) 600 Kč

 

Lávové kameny

30 min (celé tělo) 390 Kč

 

Beauty služby

Čokoládový zábal

Brusinkový zábal

Kávový zábal

60 min (celé tělo) 950 Kč

 

Lifting obličeje pro ženy

Ošetření pleti tonik, perliny, krém. Zlepšuje pevnost pleti, vyhlazuje vrásky a modeluje kontury obličeje, odstraňuje příznaky únavy a stresu, zlepšuje tón pleti.

45 min 800 Kč

 

Antistresový lifting obličeje pro muže

Ošetření pleti tonik, perliny, krém. Netoxikuje pokožku, odstraňuje stress a napětí, výrazně zlepšuje vzhled pleti.

45 min 800 Kč

 

Ozdravná SPA procedura

Ošetření peelingem rukou a nohou s jemnou masáží

30 min 400 Kč

 

Nabídka

masáží

  • KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ
  • MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ
  • ČOKOLÁDOVÝ ZÁBAL
  • BRUSINKOVÝ ZÁBAL
  • MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY